Fast delivery within 72 Hours

Vrecká AS Y30UNI 3ks

8,92 €

Nie je na sklade

Naše slovenské antibakterialne vrecká majú účinnejšiu filtráciu, vysokú pevnosť, odolnosť proti vlhkosti – hydrofóbna úprava materiálu odstraňuje problematiku zostatkovej vlhkosti.

Nie je na sklade

Shipping & Delivery

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

From $20

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

From $40

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Specification

Overview

Hmotnosť0,292 kg

Processor

Hmotnosť0,292 kg

Display

Hmotnosť0,292 kg

RAM

Hmotnosť0,292 kg

Storage

Hmotnosť0,292 kg

Video Card

Hmotnosť0,292 kg

Connectivity

Hmotnosť0,292 kg

Features

Hmotnosť0,292 kg

Battery

Hmotnosť0,292 kg

General

Hmotnosť0,292 kg

Description

Naše slovenské antibakterialne vrecká majú účinnejšiu filtráciu, vysokú pevnosť, odolnosť proti vlhkosti – hydrofóbna úprava materiálu odstraňuje problematiku zostatkovej vlhkosti. Vrecká sa neznehodnocujú ani pri nechcenom styku s vodou. Vyznačujú sa extrémnym sacím výkonom a dlhšou životnosťou o 85% ako papierové filtračné vrecká. Svojim zložením účinne zabraňujú rozmnožovaniu baktérií, plesní a mikroorganizmov. Sú imúnne proti mikrobakteriálnemu napadnutiu, ktoré často spôsobuje nepríjemné alergie. Mikrovláknina sa lepšie prispôsobuje v komore vysávača, než klasické papierové vrecká. Vyrábame ich na základe patentu U.S.A zo špeciálnej biologicky neutrálnej polymérovej mikrovlákniny SMF s vysokým štandardom enviromentálnej kvality – ISO 14001 a deklaráciou kvality výrobcu SMF ISO 9001.

Vhodné do vysávačov:

AEG AP 300 ELCP
AEG Multi 300 Pro; AP 300 ELCP
AEG Vampyr Multi 300.30
AEG Vampyr Multi Pro 3 in 1
AQUA VAC 45120272 (30L)
AQUA VAC 616-10
AQUA VAC 620-15
AQUA VAC 620-18
AQUA VAC 630-01
AQUA VAC 650-11
AQUA VAC 670-32
AQUA VAC AZ 90159
AQUA VAC AZ 91532
AQUA VAC AZ 9171875
AQUA VAC Bonus 30 S
AQUA VAC Boxter 30 S
AQUA VAC Excell 24 S
AQUA VAC Excell 24 S Synchro
AQUA VAC Excell 30 P
AQUA VAC Excell 30 S Synchro
AQUA VAC Excell 30 S Syncro
AQUA VAC Exxtra 300
AQUA VAC Exxtra 302
AQUA VAC Gusty 30
AQUA VAC Hobby 33
AQUA VAC Hobby 36
AQUA VAC Industrial 30
AQUA VAC Industrial 3000
AQUA VAC Industrial 3100
AQUA VAC Inox 30
AQUA VAC Inox Professional NTS 30
AQUA VAC Kin Master 3000
AQUA VAC Max 18
AQUA VAC Max 20
AQUA VAC Max 30
AQUA VAC Monte Carlo
AQUA VAC MultiSystem 3000
AQUA VAC NT 200
AQUA VAC NT 300
AQUA VAC Plus 3000/2
AQUA VAC Pro 300
AQUA VAC Pro 310
AQUA VAC Pro 330
AQUA VAC Pro 340
AQUA VAC Pro 350
AQUA VAC Pro 360
AQUA VAC Pro 370
AQUA VAC Professional NTP 30
AQUA VAC Sherpa
AQUA VAC Super 760
AQUA VAC Synchro 30 XS
AQUA VAC Synchro 30/A
AQUA VAC Synchro 40/A
AQUA VAC Synchro 40/AC
AQUA VAC Synchro 40/C
CONDEL 2810
EINHELL BTVC 1500 SA
EINHELL DUO 31
EINHELL HNS 1500 A
EINHELL Inox 1300
EINHELL Inox 30 A
EINHELL Inox HPS 30A
EINHELL NTS 1600 RT-VC 1600 E
EINHELL NTS RT
EINHELL Original 23.421.50
EINHELL Original 23.511.70
EINHELL RT VC 1525
EINHELL SM 1100
EINHELL TCVC 1500
EINHELL TEVC 2230SA
EINHELL TH-VC 1930 SA
EINHELL YPL 1400/30
ELECTROLUX UZ 932…934
GISOWATT 30X
GISOWATT 50X
GISOWATT Arni
GISOWATT Industrial
GISOWATT Jet
GISOWATT Niagara
GISOWATT Phenix II
GISOWATT Professional 35 P
GISOWATT Vally
HOOVER Wet & Dry SX 2550
KÄRCHER A 2600 až 2699 Seria
KÄRCHER A 2800 až 2899
KÄRCHER A 2900 až 2999 Seria
KÄRCHER A 2901 až – Seria
KÄRCHER K 2001
KÄRCHER K 2801
KÄRCHER K 2801 K 2801 / Plus
KÄRCHER MV 4,5,6
KÄRCHER MV 5 Premium
KÄRCHER NT 301
KÄRCHER NT 35/1
KÄRCHER NT 360 Eco X-PERT až (UNI)
KÄRCHER NT 361
KÄRCHER NT 361 NTZ 361 Eco/TE
KÄRCHER NT 40/1
KÄRCHER NT 48/1
KÄRCHER NT 501 ECO, NT 501 Profi
KÄRCHER NT 501, NT 501 BS,
KÄRCHER NT 55/1
KÄRCHER NT 551 ECO, NT 551 HQ
KÄRCHER NT 551 Profi
KÄRCHER NT 551, NT 551 BS
KÄRCHER NT 65/2 Ap
KÄRCHER NT 65/2 Eco
KÄRCHER NT 65/2 Eco Me
KÄRCHER NT 65/2 Eco Me
KÄRCHER NT 65/2 Eco Tc
KÄRCHER NT 65/2 Tact 2
KÄRCHER NT 65/2 Tact 2Tc
KÄRCHER NT 75/2 ApMeTc
KÄRCHER NT 75/2 Tact2 Me
KÄRCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
KÄRCHER Original 6.904-014.0
KÄRCHER Original 6.904-051.0
KÄRCHER Original 6.904-058.0
KÄRCHER Original 6.904-061.0
KÄRCHER Original 6.904-119.0
KÄRCHER Original 6.904-123.0
KÄRCHER Original 6.904-208.0
KÄRCHER Original 6.904-263.0 (29l)
KÄRCHER Original 6.904-285.0
KÄRCHER Original 6.904-45
KÄRCHER Original 6.906-102.0
KÄRCHER Original 6.906-106.0
KÄRCHER WD 4
KÄRCHER WD 4.000 až 4.999 Seria
KÄRCHER WD 4200
KÄRCHER WD 42192
KÄRCHER WD 5
KÄRCHER WD 5 Premium
KÄRCHER WD 5.000 až 5.999 Seria
KÄRCHER WD 5250
KÄRCHER WD 6
KÄRCHER WD 6200…6999
NILFISK 111/20
NILFISK Attix 30-01 PC
NILFISK Attix 30-11 PC
NILFISK Attix 30-21 PC
NILFISK Attix 30-21 XC
NILFISK Attix 30-2M PC
NILFISK Attix 350-01
NILFISK Attix 360-01
NILFISK Attix 360-11
NILFISK Attix 360-2 M
NILFISK Attix 360-21
NILFISK Attix 42399
NILFISK Attix 8 Gallon
NILFISK Attix 8 Gallon AS/E
NILFISK Centix 60
NILFISK Ergo Clean 930
NILFISK Ergo Clean 934
NILFISK Euro 930
NILFISK GM 110
NILFISK GM 130
NILFISK PPT 20
NILFISK Panther 930
NILFISK Panther 934
NILFISK SQ 550-11
NILFISK SQ 550-21
NILFISK SQ 550-31
NILFISK SQ 650-11
NILFISK SQ 651-11
NILFISK SQ 690-31
NILFISK ST 25
NILFISK ST 35 E
NILFISK UZ 872
NILFISK UZ 932
NILFISK UZ 934
PARKSIDE PNTS 1500 A1
PARKSIDE PNTS 1500 B2
PARKSIDE PNTS 1500 B3
PARKSIDE PNTS 23 E
PARKSIDE PNTS 30/4
PARKSIDE PNTS 30/4, PNTS 30/6 S
PARKSIDE PNTS 30/5 E
PARKSIDE PNTS 30/6 S
PARKSIDE PNTS 30/6 S, R
PARKSIDE PNTS 30/7
PARKSIDE PNTS 30/7 E
PARKSIDE PNTS 30/7, PNTS 30/7 E
PARKSIDE PNTS 30/8 E
PARKSIDE PNTS 30/8 E
PARKSIDE PNTS 30/8 E, PNTS 30/9 E
PARKSIDE PNTS 30/9
PARKSIDE PNTS 30/9 E
PARKSIDE PNTS 35/5
PARKSIDE PNTS 35/5, PNTS 38
PARKSIDE PNTS 38
SHOP VAC 20-30 L / 90661
SHOP VAC Classic, Classic 20 , Pro 30
SHOP VAC Pro 25S
SIEMENS Simpa 30 L Container
SIEMENS VM 20000 až 20999
SIEMENS VM 20000…20999
SOTECO Dacota 103
SOTECO Dacota 303
SOTECO Jet Line NT127
SOTECO Nevada 202
SOTECO Nevada 503 R
SWIRL – MELITTA K 222 ( 30 L )
SWIRL – MELITTA R 24
SWIRL – MELITTA Vac 130
THOMAS 10311231
THOMAS 1130
THOMAS 1235
THOMAS 1330
THOMAS 1630 SE
THOMAS 30R
THOMAS 30S
THOMAS Aquatherm
THOMAS Inox 130
THOMAS Inox 1520
THOMAS Inox 1520 Plus
THOMAS Inox 1520S
THOMAS Inox 1530 30
THOMAS Junior 1230
THOMAS Power Edition 1530
THOMAS Power Pack 1630
THOMAS Profil 1330
THOMAS Silence 1130
THOMAS Silverstar 1035
THOMAS Silverstar 1035 1235 1435
THOMAS Silverstar 1235
THOMAS Silverstar 1435
THOMAS Silverstar 826 926
THOMAS Silverstar 926
THOMAS Studio 1030 E
THOMAS Studio 1030, 1031
THOMAS Studio 1031
THOMAS Studio 1231/E
THOMAS Studio 931
WILFA Combi Vac
ZELMER Super

Customer Reviews

0 recenzií
0
0
0
0
0

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vrecká AS Y30UNI 3ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *